Featured

CENTİLMEN BEN | Ben 10 Türkçe | çizgi film | Cartoon Network TürkiyePublished
► Ben 10 Ailesine katılmak için şimdi abone ol! http://bit.ly/2nvxl74

Büyükbaba Max'in mezun olduğu okul ondan, sergilenen önemli bir şeyin doğadaki korunaklı bir egzotik bölgeye taşınması için Omni-kopteri kullanmasını ister.Ancak teşhir edilen şeyi, çok nadir ve çok büyük bir bebek güve'dir. Ben,sorunları çözmek için kaba kuvvet yerine bazen aklını kullanmak gerektiğini öğrenecek ve Tim Buktu'nun güveyi almasına engel olmak zorundak kalacaktır.

Daha fazla Ben 10 haberi için bizi takip et!
Websitesi - http://ben10.cartoonnetwork.com.tr/

Ben 10'in yeni resmi Youtube kanalında her zaman Kahramanlık Zamanı! Bu 10 yaşındaki kahraman çocuk hakkında komik klipler izle ve eğlenceli bilgiler edin; en sevdiğin uzaylıların bilmediğin yönlerini keşfet. Ben, süper güçlü yaramazlıklarına koyulduğunda çok eğleneceğin anlar olacak ve o kötü adamlarla savaşırken harika aksiyon sahneleri göreceksin. Başka yerde bulamayacağın nasıl oynanır videolarına ve özel içeriklere de göz atabilirsin. Ben, Gwen ve Büyükbaba Max ülkenin bir ucundan diğer ucuna Paslı Kova ile yolculuk ederken onlara katıl ve en son haberleri almak için Ben 10 resmi YouTube kanalına üye ol. İçindeki uzaylı süper kahramanı keşfetme zamanı!

► Daha fazla Ben 10 izlemek için tıkla - https://www.youtube.com/playlist?list=PLOu98KIEj6tcMdnQtI9A2g9u4tjDwCeom

► Ben 10 Uygulaması Oyun Videoları için tıkla - https://www.youtube.com/playlist?list=PLOu98KIEj6tcMdnQtI9A2g9u4tjDwCeom
Category
Cartoons
Be the first to comment